Türkçe| English 
Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1
 
         
  2003 yılında grup firması olarak kurulmuş olan Santez Makina; savunma sanayinde kullanılan elektrik, elektronik ürün gruplarına yönelik yedek malzeme ve cihaz satışı hizmeti vermektedir.

Özel ve resmi kuruluşların ihtiyaçlarının en kısa sürede, en doğru ve en ekonomik şekilde temin edilmesini hedefleyen firmamız; müşteri menfaati, doğruluk, süreklilik ve güvenirliliği esas alır.

Önceliğimiz; satış, arge, tedarik ve teknik servis hizmetimizle mutlak müşteri memnuniyetidir. Çalışma prensiplerinden ve kaliteden ödün vermeden çalışır, müşterilerimizin bize duyduğu güvenden güç alırız. Bu sayede savunma sanayine, özellikle de Deniz Kuvvetleri'ne elektrik ve elektronik ürünler açısından kaynak yaratan, sektöre değer katan, örnek bir firma olmuşuzdur.

Biz her marka ve her çeşit elektronik malzemeyi yurt içi ve yurt dışı tedarik edip satışını gerçekleştiririz. Ancak sadece bununla kalmaz, uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübemizle tedarikçi firmalara alternatif çözümler de sunarız.

Prensip olarak her daim stoklu çalışırız, gerektiğinde adetli ürün de temin ederiz. Özellikle üretimden kalkmış komponentlerin, askeri tip ürünlerin orjinalleri veya muadillerini en kısa sürede tedarik ederiz. Bu konuda başarısını ispatlamış bir firmayız.

Röleler, askeri tip konnektörler, buton/anahtarlar, diod, tristörler, entegreler, transistörler, güç modülleri, potansiyometreler, konvertörler, askeri tip switchler, askeri tip röle ve sensörler, trafo ve bobinler, devre kesiciler, ölçü aletleri, transformatörler, kapasitörler, sigorta ve altlıkları ise ürün gruplarımızdan sadece bazılarıdır.

   
HABERLER
ÜRÜN ARAMA
 

       
 

santezmakina.sahibinden.com santezmakina.youtube.com